Kurumsal

GÜRBAŞLAR GRUP

Gürbaşlar Grup ticaret hayatına 1978 yılında başlamış, 1980 yılında otomotiv alanındaki faaliyetler ile Grubun temelleri atılmıştır. Bugün otomotiv, gayrimenkul geliştirme, tekstil, sigortacılık ve hayvancılık alanlarında 7 şirketle faaliyetlerini sürdüren Grubun, farklı sektörlerde iştirakleri de bulunmaktadır.

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin öncü otomotiv bayileri arasında yer alan Gürbaşlar Otomotiv, Anadoluhisarı’ndaki merkezinde Ford marka araçların satışını yapmakta, servis ve yedek parça hizmeti vermekte, ayrıca ikinci el otomobil satışı da yapmaktadır. Ford ağının en önemli iş ortaklarından biri olan şirket, toplam Ford araç satışlarında önemli bir paya sahiptir.

YES OTO KİRALAMA A.Ş.

1990 yılından beri araç kiralama sektöründe Yes Oto Kiralama Turizm Yatırımları A.Ş. ticari ünvanı ile faaliyet gösteren firma, Haziran 2014 itibariyle filosundaki araç sayısı ve çalışan adedine göre dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprise Rent a Car'ın ana bayisi olarak hizmet vermektedir. Yes Oto Kiralama A.Ş tarafından Türkiye’de 35 ilde 80'in üzerinde ofis ile temsil edilmektedir. “

www.enterprise.com.tr

KAVİ YAPI

Kavi Yapı, İstanbul Basın Ekspres yolundaki Home Art projesini, öngörülenden 6 ay önce bitirerek 2010 yılında teslimat yapmıştır. Çerkezköy’deki aylık 900 ton kapasiteli kömür enerji üretim tesisini 5 ayda bitirip hizmete açmıştır. Son olarak Güneşli’de 191 konutluk Home Aves projesini bitirmiş ve yakın zamanda yeni projelere imza atmak üzere yatırımlarını sürdürmektedir.

www.kaviyapi.com

AKBAŞ TEKSTİL

Çerkezköy’de 15 bin m2 kapalı, 25 bin m2 açık alanda kurulan Akbaş Tekstil bünyesinde, kasar, boya ve apre işlemleri yapılmaktadır. Akbaş Tekstil, tekstilin tüm terbiye işlemlerini son teknoloji ürünü makine parkıyla özenli bir şekilde yerine getirmekte, ISO 9001 çerçevesinde tekstil terbiye sektöründe standardizasyonu sağlamak için çalışmaktadır. Şirket, organik kumaş boyama sertifikasına da sahiptir.

www.akbastekstil.com

GÜRBAŞLAR SİGORTA

Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Anadolu Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik gibi farklı alanlarda lider sigorta şirketlerinin acenteliğini bünyesinde toplayan Gürbaşlar Sigorta, kurumsal ve bireysel tüm kanallarda genç ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

www.gurbaslarsigorta.com