Yeni Ford Puma ST

Yeni Ford Puma ST

Ford ST serisinin ruhunu taşıyan, kendine özgü sürüş keyfi ile Yeni Ford Puma ST. Dikkat çekici dış tasarımı, güçlü EcoBoost motoru ve geleceğin teknolojilerini barındıran konforlu iç tasarımıyla Ford Puma ST, yalnızca 6.7 saniyede 0-100 km/s hıza ulaşabilen gerçek bir performans aracı.

Aradığınız Sürüş Deneyimi

Heyecanlı bir sürüş deneyimi için tasarlanan Puma ST, dört farklı seçilebilir sürüş moduyla tam bir performans aracı: Normal, Eko, Spor ve Pist. Her seçenek motorun haritalandırmasını, gaz ve direksiyon yanıtını, yol tutuş ve stabilite kontrolunu hafifçe değiştirerek otomobilin performansına ince ayar yapıyor. Siz sürüşünüzü her türlü ortama göre uyarlarken, ihtiyacınız olan tüm bilgiler 12.3" dijital gösterge panelinde görüntülenebiliyor.

Performansta Taviz Yok 

Puma ST’deki akıllı geliştirmeler sayesinde, SUV yüksekliği ST’nin eğlenceli sürüş dinamiklerini etkilemiyor. Ek torsiyon çubuğu ve daha sert arka burulma mili gibi güçlendirmeler SUV modellerinde daha yüksekte bulunan ağırlık merkezini dengeliyor. Eşsiz bir şekilde ayarlanmış süspansiyon yayları ise virajları daha keskin dönebilmenizi sağlıyor.

Koltuğunuza Geçin

Ford mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilmiş, AGR-sertifikalı, 6 şekilde ayarlanabilen yeni Ford Performans ön koltuklar ve yarış çizgi detayı şıklığı ile göz alırken konforunuzdan ödün vermeden yoldaki her manevraya karşı sizi destekleyerek performanslı sürüşün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Etkili Fren Gücü

Puma ST 'nin performans için optimize edilmiş fren sisteminde yer alan ve diğer Puma modellerinden daha büyük ön-arka disk parçaları, daha fazla fren gücü sağlıyor.

Nefes Kesen Performans

Sürüş keyfiniz için tasarlanan Puma ST, heyecan verici performans ile yüksek verimlilik arasında optimum dengeyi sağlıyor. 1.5L Ford EcoBoost turbosarj motor yalnızca 6.7 saniyede sıfırdan 100 km/s hıza çıkabiliyor.

Kişisel Sürüş Asistanınız

Puma ST, içerdiği gelişmiş teknolojilerle sürüş deneyiminizi her zamankinden daha rahat ve keyifli bir hale dönüştürüyor.

Adres ve İletişim

Adres

GOZTEPE MAH. ATATURK CAD. NO: 2 MIGROS KARSISI A. HISARI ISTANBUL

Bize Ulaşın

+902164137200