E-Transit

E-Transit

YENİ FORD E-TRANSIT

Yepyeni Ford E-Transit, Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı.

Elektrikli Ford Transit; dayanıklılık, fonsiyonellik ve aktif yaşamınızdan ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Van, Çift Kabin Van ve Kamyonet gövde tiplerinde sunulan Yeni E-Transit, 15.1 metreküpe varan kargo (yükleme) alanı sunuyor. Hatta 25 farklı konfigürasyonuyla ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, işinize uygun bir E-Transit bulunuyor.

E-Transit sınıfının en güçlüsü olan arkadan çekişli motoruyla sorunsuz ve çabuk bir hızlanma sağlar. 135 kW ve 198 kW güç üreten elektrikli motor seçenekleriyle gereken her şeye sahipsiniz.

*Verilen 317 km menzil (WLTP) değeri, standart testler ile ölçülen bir değerdir ve gerçek hayatta kullanım şartlarına, çevre koşullarına, kullanılan şarj ve sıklığına bağlı olarak farklılık gösterebilir.


E-Transit modelini Test Sürüşü ile deneyimlemek için


E-Transitinizi Seçin

Van, Çift Kabin Van ya da Kamyonet, işinizin gerekliliklerine uygun yepyeni Ford E-Transit’inizi seçin.

İş Yerinde Şarj

İş yerinizde kurulan bir elektrikli şarj istasyonunda E-Transit'inizi yaklaşık 8,2 saat içerisinde %0'dan %100'e şarj edebilirsiniz. Böylelikle geri kalan vakit size ve sevdiğiniz etkinliklere kalır.

Halka Açık Alanda Şarj

E-Transit'inizi belirli Ford bayilerimizde ve anlaşmalı şarj noktalarında rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Evde Şarj

E-Transit'inizi elektrik şebekesine bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca evinizde Ford Wallbox şarj kurulumu yaparak elektrikli aracınızın istediğiniz her zaman hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

E-Transit İle Ne Kadar Tasarruf Elde Edersiniz?

Karbon ayak izini azaltmanın yanında işletme maliyetlerinizin E-Transit ile ne kadar azalacağını öğrenmek, kullanım şartlarınıza göre başa baş noktasına hangi km değerinde ulaşacağınızı hesaplayabilmek için tıklayın.

Düşük İşletme Giderleri

E-Transit ile olan yolculuklarınızda her 1.000 km için 2.316* TL tasarruf elde edersiniz.

*280.000 km kullanım için hesaplanmıştır.

Düşük Bakım Giderleri

E-Transit sahiplerinin servis maliyetleri, dizel motorlu versiyonlarına göre %79'a* varan oranlarda düşmektedir. Daha az hareketli parçaya sahip elektrikli E-Transit, bu sayede işinizde verimliliği artırır.

*210.000 km araç kullanım ile bu kullanım süresi boyunca gerekebilecek bakım ve servis maliyetleri baz alınarak hesaplanmıştır.

E-Transit Garantisi

Yeni E-Transit 3 yıl/sınırsız km temel garanti (araç ve boya), 8 yıl/160.000 km batarya garantisi ve 12 yıl paslanmazlık garantisi sunar

Ford ProTM

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

EURO NCAP Altın Ödülü

E-Transit sizi ve yoldaki herkesi korumak üzere geliştirilmiş güvenlik sistemleriyle, Avrupa’nın önde gelen bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP Altın Ödülü’nün sahibi.

Ön Hazırlık ve Programlanabilir Klima

Programlanabilir klima ile yola çıkma saati ayarlandığında, kalkış saatinden bir süre önce çalışmaya başlayan klima sayesinde siz güne başlamaya hazır olduğunuzda aracınız da hazır olur.

360 Kamera

12" ekrandan 360 derece görüş açısı sağlayan kamera sayesinde etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Geri Manevra Fren Asistanı'yla aracınızı güvenli ve kolay bir şekilde park edebilirsiniz.

Geri Manevra Fren Asistanı

Bu akıllı sistem 360 derece görüş açısı sağlayan kamera ile birlikte çalışarak geri giderken yolunuza çıkan nesneler konusunda sizi uyarır. Fark edilmesi zor nesneler için, E-Transit gerekirse otomatik fren yapabilir.

Kör Nokta Asistanı

E-Transit şerit değiştirmeye başladığınızda kör noktanıza giren diğer araçları takip eder. İlk uyarıya tepki vermezseniz, Kör Nokta Asistanı sizi yavaşça ve güvenli bir şekilde şeride yönlendirir.

Sıfır Emisyon

Sürdürülebilir şehir hayatına katkı sağlayan elektrikli E-Transit hem işinize hem de sıfır emisyon salınımlı elektrikli motoruyla çevrenize fayda sağlayacaktır.

Seçilebilir Sürüş Modları

Seçilebilir üç farklı sürüş moduyla E-Transit'iniz ile sürüş deneyiminizi siz yönetin. Normal mod ile günlük sürüşlerde, kaygan mod ile ıslak veya buzlu yol şartlarında, eko mod ile elektrik bataryasından en yüksek verimi elde edebileceğiniz farklı sürüş modları E-Transit aracınızda sizin için geliştirilmiştir.

Eko Mod

Eko mod; aracınızın elektrik bataryasında kalan şarjın daha uzun süre dayanmasını sağlayan sürüş modudur. Sistem maksimum hızı sınırlandırır, hızlanma oranını düşürür ve klima için daha az güç harcar. Yeni E-Transit'in menzilini azamiye çıkartıp elektrik bataryasından en yüksek verimi elde etmenizi sağlar ve frene bastığınızda bataryanın şarj olma hızını artırır.

Döner Vites Kolu

Döner vites kolu tasarımıyla Yeni E-Transit, sade ve ferah ön konsolunda size daha fazla yer açmaktadır.

Elektrikli Park Freni

Elektrikli park freni ile ön konsolda yer tasarrufu sağlarken, kullanım kolaylığıyla bir tuş yardımıyla elektrikli park frenini kullanabilirsiniz.

Pro Power On Board

Yüksek kapasiteli ve verimli elektrikli bataryası ile Yeni E-Transit, işiniz sebebiyle nerede olursanız olun aletlerinize güç kaynağı sağlamanıza imkan tanır. Standart olarak sunulan Pro Power on Board, jeneratöre gerek duymadan 2,3 kW güç üretir. Bu sayede matkabınızı, testerenizi, dizüstü bilgisayarınızı veya diğer herhangi bir eşyanızı araç içindeki 230 voltluk prize takabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Güçlendirilmiş Bağımsız Arka Süspansiyon

Yeni E-Transit'in arka süspansiyonu taşıma kapasitesini maksimuma çıkarmak ve performansı artırmak için yeniden tasarlanmıştır. Ağır yüke uygun güçlendirilmiş bağımsız arka süspansiyon her yük durumunda E-Transit'inizin direksiyon hakimiyetini ile yol tutuşunu arttırır.

Geniş Yük Alanı

Akıllı tasarımlı batarya, azami alan açmak için E-Transit'in ana gövdesinin altında yer alır. Elektrikli E-Transit yükleme alanında ödün vermeden 9.5 ile 15.1 m3 arasında yük alanı sunmaktadır.

*Kargo ve yük kapasitesi ağırlıkla ve ağırlığın dağılımıyla sınırlıdır.

Adres ve İletişim

Adres

GOZTEPE MAH. ATATURK CAD. NO: 2 MIGROS KARSISI A. HISARI ISTANBUL

Bize Ulaşın

+902164137200