Ford Kuga

Ford Kuga

 

FORD KUGA

Tasarım ve Teknolojinin mükemmel birleşimi.

Çarpıcı tasarımı, verimli ve çevreci motor seçenekleri, rafine ve ergonomik iç dizaynı, ileri teknolojileri ve aktif yaşam tarzına uyum sağlayan yapısı ile Kuga otomobil severlerin bir SUV’den beklediklerinin çok daha fazlasını sunuyor.


Hayalinizdeki Kuga'ya Sahip Olun!


Hayalinizdeki Kuga'ya Sahip Olun! Kuga modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

Ford Kuga Dijital Stüdyo’da


Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Kuga'ya dair merak ettiklerinizi sormak, Kuga'yı canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

Tüm Dünya keşif alanınız

Kuga, ister şehir içi yada şehirler arası yollarda ya da kaygan zemin, zorlu arazi koşullarında gittiğiniz her yerde maksimum kontrolü sunmak için yaratıldı. Aracınızı çalıştırın ve aktif yaşamınızın önündeki tüm engelleri kolayca aşın. Kuga’da araç performansını yol koşullarına tam uyacak şekilde ayarlamanızı sağlayan beş sürüş modundan birini seçebilirsiniz.


Kişisel sürüş asistanınız

Ford Co-Pilot 360, daha konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi için birlikte çalışan çeşitli teknolojileri buluşturuyor. Adaptif Hız Kontrolü, hızınızı öndeki araca göre otomatik olarak belirleyebiliyor. Sistem ayrıca azami hız işaretlerini algılayıp hız kontrolünüzü buna göre ayarlayabiliyor. Şerit Takip Sistemi de yol işaretlerini izleyerek direksiyon desteğiyle şeridinizin ortasında kalmanıza yardımcı olabiliyor.

SYNC ile hep bağlantıda, Kuga ile hep aktif kalın

8¨ dokunmatik ekran ile sunulan Ford SYNC Multimedya Sistemi, telefonunuzu ve müziğinizi kontrol etmenize olanak tanıyor, akıllı telefonunuzda yer alan navigasyon sistemini kullanmanızı sağlıyor. Apple CarPlay veya AppLink ile bağlanarak en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarına erişebildiğiniz bu sistem güvenli sürüş yapmanıza imkan tanıyor.


Yayaları korumaya yardımcı olan sistem

Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera ya da radar teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt veremezseniz olası bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor.

Aktif yaşamaya uygun iç tasarım

Ford Kuga’nın dinamik iç tasarımı kendi gibi dinamik bir hayat başta olmak üzere her türlü yolculuğa uyum sağlayabilmek için maksimum düzeyde özgürlük sunuyor. Uzun bir yolculuk için daha fazla saklama alanına mı ihtiyacınız var veya arka koltukta geniş diz mesafesinin konforunu mu tercih ediyorsunuz? Kuga yaşamınızı kolaylaştıracak.

Yeni Siyah Detaylarıyla Ford Kuga ST-Line Black Package


Ford Kuga ST-Line Black Package, dikkat çekici siyah tasarım detayları, 20 inçlik Alüminyum alaşım performans jantları, 1,5L EcoBoost Benzinli motoru(182PS) ve 8 İleri Tam Otomatik Şanzımanı ile yollara izini bırakmaya geliyor.

Adres ve İletişim

Adres

GOZTEPE MAH. ATATURK CAD. NO: 2 MIGROS KARSISI A. HISARI ISTANBUL

Bize Ulaşın

+902164137200